Oto Pasta Cila Nedir? Faydaları Nelerdir?

Araba cilası, aracınızın boyasının görünümünü parlatan ve iyileştiren mikro-aşındırıcılar veya alüminyum oksit parçacıkları gibi aşındırıcı malzemelerden oluşur. Aracınızın boyasındaki küçük çizikleri, aşınma izlerini ve diğer kusurları gidererek çalışır. Araba cilası kullanmak, aracınızın boyasının orijinal rengini ve parlaklığını geri kazandırarak daha yeni, daha parlak ve daha parlak görünmesini sağlar. Ayrıca araba cilası oksidasyonu da giderir ve farların netliğini geri kazandırır.

Araba cilası, karnauba mumu gibi doğal bileşenlerden veya polimerler gibi sentetik malzemelerden yapılan koruyucu bir kaplamadır. Aracınızın boya yüzeyine sürülerek boya ile dış dünya arasında bariyer oluşturur. Aracınızın boyasına zarar verebilecek UV ışınlarına, kire, toza ve diğer kirleticilere karşı bir kalkan görevi görür. Araba cilası uygulamak, hidrofobik bir etki yaratarak, aracınızın boyasını daha uzun süre temizlemeyi ve korumayı kolaylaştırır . Ayrıca aracınıza parlak, parlak bir görünüm vererek genel görünümünü güzelleştirir.

Oto Pasta Cila Zararlı mı?

Araç - oto pasta cila uygulaması, uygulama kriterleri ve kullanılan pasta cila ürününe bağlı olarak zararlı değildir. Yanlış uygulama ve ürün tercihi istenmeyen sonuçlar yaratabilir?

Pasta Cila Uygulaması Kalıcı Sonuç Sağlar mı?

Araba, jeep, pikap, motorsiklet vb araçların kaporta ve granajlarına uygulanan pasta cila uygulaması uzun süre etki gösterir. Fakat kalıcı değildir?

Arabaya Ne Sıklıkta Pasta Cila Yaptırmalıyız?

Arabanın kaporta boyasının dış etkenlerden dolayı, gözle görülür boya performansını yitirmesi sonucu pasta cila uygulaması yaptırılabilir.

ANL Garage Whatsapp